Sebastián Šimkovič

Sebastián Šimkovič

Bratislava
20 EUR / hod.

Som osobný tréner fitness a boxu s dlhoročnými súťažnými skúsenosťami .
BOX- ak máš záujem o to sa naučiť základy boxu alebo si už skúsenejší a chcel by si vycibriť svoju techniku ozvi sa mi . Box je perfektný spôsob ako sa odreagovať nabrať kondičku a silu. Je vhodný pre všetkých, mužov ,ženy ,deti , začiatočníkov a aj pokročilých športovcov ako doplnkový šport v rámci rozvoja koordinácie a kondície.
FITNESS-ak je tvojim cielom schudnuť alebo naopak nabrať,vyformovat postavu alebo zlepšit kondiciu a možno si stym nevieš rady alebo len potrebuješ niekoho kto ta bude viesť a ukaže a podpori ta v tom ako sa cítiť lepšie vo vlastnom tele ,ozvi sa mi.
Možnosť individuálneho tréningu alebo v menšej skupinke. Primárne trénujem v Slavia Agrofert v Petržalke ale na mieste sa dá aj dohodnúť.

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full

Certifikáty

Hodnotenia

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
Veľmi individuálny a pozitívny prístup. Vďaka jeho silnej motivácií, ktorú ma niekedy aj za vás, som mohla prvý krát za svoj život dosiahnuť výsledky, o ktorých som predtým len snívala. Nie je to len tréner ale aj váš priateľ. Nedovolí vám zlyhať. Pomáha vám napredovať. Váš úspech je aj jeho. Na každý tréning sa vždy teším.

Monika      05.03.2019

Mohli by Vás zaujímať

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím