Peter Petrovic

Peter Petrovic

Skalica
cena dohodou

S golfom som sa zoznámil pomerne neskoro, vo svojich 26-tich rokoch. Tento šport ma doslova uchvátil a tento pocit mám z neho dodnes.
Dva roky som prevádzkoval vlastnú cvičnú lúku – driving range v Skalici. Od otvorenia golfového rezortu v Skalici som v ňom pôsobil ako marshall, rozhodca a v športovo-technickej komisii v Golfovom klube Skalica pôsobím dodnes. Prvé skúsenosti s trénovaním som získal ako pomocný tréner detí pri Golfovej akadémii Skopový. Začiatkom roku 2013 som sa stal členom PGA SK a začal študovať na Five Star Academy v Prahe. V októbri roku 2015 som úspešne absolvoval skúšky a stal som sa plno kvalifikovaným profesionálom.
Vstup do PGA SK nepovažujem za koniec mojej kariéry aktívneho golfistu, pretože tak ako každý zanietený športovec aj ja mám svoje golfové sny:)
V súčasnosti spolupracujem v Penati Golf Resort Senica. Od roku 2015 som členom prezídia PGA SK a zároveň som bol menovaný generálnym sekretárom PGA SK.

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

StarStarStarStarStar

Športy, ktoré trénujem

Golf

Moje fotky

Hodnotenia

Zatiaľ ešte nikto nepridal hodnotenie, buďte prví.

Mohli by Vás zaujímať

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím