Michal Talian

Michal Talian

Trenčín
cena dohodou

Celý život sa venujem športu, o čom značia začiatky vo futbale, neskôr športová škola a súťažne i kulturistika. Teraz pôsobím hlavne ako osobný tréner. Tréningy , ktoré poskytujem, sú zamerané individuálne na jednotlivca alebo menšiu skupinu ľudí. Cvičíme spolu workout, core cviky, bosu cviky, expander, fitness alebo aerobic.

Som tréner 1. kvalifikačného stupňa fitness a kulturistiky a taktiež zástancom toho, že nie to, čo dáš do úst, ale to, čo vydáš z nich, je dôležité. Pri našich stretnutiach sa snažím naučiť stravovacím návykom , no sú dôležité aj pozitívne myslenie, prístup, motivácia a podpora druhého človeka, čo môžeme čerpať z uvedomenia si vlastných potrieb a hodnôt, snahy pomôcť a želať druhým dobre, byť na nich trpezlivý a mierny a poznať hranice slušnosti. Snažím sa prebudiť miernosť v jedle a nestať sa lenivý v živote.

Ponúkam služby ako osobný tréner - zameranie na cvičenia s vlastnou váhou a voľnými váhami. Pomôžem Vám zlepšiť celkové držanie tela, spevniť telo, zameriame sa spolu na správny výber cvikov a pohybové návyky, čo Vám prinesie osoh v osobnom aj pracovnom živote nielen.

Tajomstvo je v pohybe a preto milujem pohyb.

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

StarStarStarStarStar

Športy, ktoré trénujem

Fitness Kondičný tréner Life Coach Workout

Hodnotenia

Zatiaľ ešte nikto nepridal hodnotenie, buďte prví.

Mohli by Vás zaujímať

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím