Matej Miko

Matej Miko

Bratislava
30 EUR / hod.

Volám sa Matey (kľudne mi tykaj). Venujem sa osobnému coachingu v rámci rozvoja sebavedomia v spojení s (funkčným) fitness tréningom tak aby sa klient cítil zdravý a šťastný, spokojný sám so sebou. Pomáham ženám dostať sa do formy s možnosťou vytvorenia stravovacieho plánu na mieru, čo je samozrejme možné aj pre mužov. Okrem toho, že zbavujem ľudí disbalancií a problémov s pohybovým aparátom, držaním tela a nezdravých chronických návykov, snažím sa dať chlapom (respektíve chlapcom) cenné lekcie do života z vlastných skúseností a pomôcť s čím viem. Špecializujem sa taktiež na zoznamovanie sa a nadväzovanie vzťahov s opačným pohlavím, štýl / módne poradenstvo a business motiváciu.

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full

Športy, ktoré trénujem

Box Fitness Thajský box

Moje fotky

Certifikáty

Hodnotenia

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
S Matejom trenujeme už 2 mesiace a som maximálne spokojný. Vždy nasadí super atmošku, pestrý tréning, nové cviky presne napasované na moje potreby a ciele. Vždy sa nám podarí ísť na hranice možností a aj po takej krátkej dobe mám viditeľné pozitívne výsledky. Vrele odporúčam!

Ján      07.09.2020

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
Trenujeme spolu zatiaľ 1 mesiac a zatu kratku dobu mi už Matey vysvetlil množstvo cvikov a to ako sa majú robiť správne. Trening je vždy prijemne náročny a osvieži mi celý deň. Určite odporúčam :)

Martin      11.09.2020

Mohli by Vás zaujímať

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím