Marek Ľalík

Marek Ľalík

Žilina
10 EUR / hod.

K športu mám veľmi blízko už od môjho detstva. Moja cesta sa začala hokejom, ktorá sa ale bohužiaľ skončila nedobrovoľne kvôli zlým okolnostiam v klube. Dlho som nezaháľal a o týždeň nato som už obliekal dres futbalového klubu, kde som pôsobil jednu sezónu v dorasteneckom tíme v tretej najvyššej lige.
Počas pôsobenia vo futbalovom klube ma oslovil kamarát s ponukou, vyskúšať bojové športy aspoň kvôli kondícií a podobne. Nečakal som, že tento druh športu ma chytí až do tej miery, že som loptu vymenil za rukavice a začal sa naplno venovať zápaseniu a neskôr MMA (zmiešané bojové umenia). K bojovým športom nepochybne patria aj návštevy posilňovne, s ktorými prichádzali prvé skúsenosti s činkami a rôznymi typmi tréningov, ktoré mi mali pomôcť k výsledkom v MMA.
Postupom času som zistil, že aj v posilňovni to malo svoj význam a po roku cvičení som vyskúšal silovo-vytrvalostnú súťaž Oceľový medveď, ktorej som sa zúčastnil aj ďalšie tri ročníky. Moje najlepšie umiestnenie bolo 20. miesto zo 60 pretekárov v roku 2015. Momentálne študujem štvrtý rok na vysokej škole a počas voľného času s obľubou behávam a jazdím na bicykli. Taktiež sa pravidelne zúčastňujem príležitostných súťaží, ako sú rôzne polmaratóny, behy rôznych vzdialenosti, horské duatlony a iné.
Po týchto všetkých skúsenostiach si môžem dovoliť tvrdiť, že šport je naozaj to čo ma baví a to čo ma napĺňa. Preto som sa rozhodol odovzdať moje skúsenosti a rady aj ostatným. Taktiež sa rád učím stále novým veciam a prijímam aj všetky rady a skúsenosti ostatných. Ak to bude v mojich silách, som ochotný pomôcť iným ľuďom k dosiahnutí ich cieľov, či už ide o prípravu na rôzne vytrvalostné a iné súťaže alebo pri redukcii hmotnosti či naberaní svalovej hmoty. Prioritne sa zameriavam na kondičnú prípravu v individuálnych a kolektívnych športoch. Pohyb a cvičenie je dôležité, no vždy treba dbať na zdravie, lebo to je prvoradé a tým sa stále riadim aj ja.

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

StarStarStarStarStar

Hodnotenia

Zatiaľ ešte nikto nepridal hodnotenie, buďte prví.

Mohli by Vás zaujímať

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím