Ladislav Koribský

Ladislav Koribský

Žilina
cena dohodou

Volám sa Ladislav Koribský, celý život sa venujem športu a to najmä výkonostnému bedmintonu. Som odchovanec klubu Lokomotíva Košice, absolvent Športového gymnázia v Košiciach, bývalý profesionálny vojak a príslušník elitného 5. pluku špeciálneho určenia v Žiline.

Som stále aktívny a úspešný hráč bedmintonu, avšak mojou prioritou je už trénerstvo. Trénujem najmä deti a mládež v bedmintovom oddieli AC UNIZA Žilina. Zverencom sa denne venujem na tréningoch, cestujem s nimi na súťaže. Snažím sa ich viesť k zlepšovaniu sa, princípom fair-play, inšpirovať a motivovať k športu a pohybu všeobecne.

Zo zahraničných bedmintonových školení a kurzov pravidelne prinášam poznatky na Slovensko.

Som aj kondičný tréner, chcem priniesť a rozšíriť moderné postupy kondičného tréningu do slovenského bedmintonu.

Som aj trénerom atletiky, atletiku pre jej všestranosť používame s bedmintonovými zverencami ako doplnkový šport na budovanie kvalitného všeobecného športového základu a spestrenie činnosti.

S ohľadom na moju vyťaženosť som otvorený aj prípadným individuálnym tréningom rekreačných hráčov, no vždy uprednostním aktivity ktoré vedú k rozvoju súťažného bedmintonu na Slovensku.

www.bedminton.acuniza.sk

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

Star fullStar fullStar fullStar fullStar

Športy, ktoré trénujem

Atletika Bedminton Kondičný tréner

Moje fotky

Certifikáty

Hodnotenia

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
Odporúčam trénera.

Evka      24.01.2021

Star fullStar fullStarStarStar
Dobrý deň, mám kamarátov, ktorí mali s vami tréningy, ale neboli spokojní, ale nechcel by som Vás súdiť hneď podľa obalu. Lebo, ako rekreačný hráč sa mi tento šport veľmi páči, a preto by som rád vedel o vašich zlých stránkach, aby zbytočne nedošlo k zlým výmenným názorom, môžete ma kontaktovať na e-maily: brazanylukas@gmail.com

Lukáš      11.10.2021

Mohli by Vás zaujímať

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím