Kristián Hajdóci

Kristián Hajdóci

Bratislava
30 EUR / hod.

Ahoj,volám sa Kristián a som certifikovaný tréner kalisteniky 2stupňa ,Akreditovaní kondičný tréner 1kv. stupňa , absolvent 3S Diagnostiky , vyučený profesionálny masér , takže pokiaľ máš problém s postúrou tela (zlým držaním), si zablokovaný alebo potrebujes pomôcť s diagnostikou a korekciou(nápravou) ?alebo len potrebuješ zregenerovať, som ten koho hľadáš. Mimo všetkého som tréner, venujem sa movementu (pohybu) ako celku už 9 rokov. To, čo robím, robím na profesionálnej úrovni. Každopádne, ak si človek, čo ma problém začať alebo máš sedavé zamestnanie, prípadne, ak trpíš problémami, viem ti pomôcť nielen ako masér, ale aj ako tréner. Čím sa líšim od ostatných? Mám za sebou mnoho odborných seminárov, certifikácií, workshopov, neustále napredujem a vzdelávam sa a ... Ak som ťa zaujal, neváhaj ma kontaktovať. Nezabudni: ,,Tvoje telo je tvoj chrám, je to jediné miesto, v ktorom budeš žiť po celý svoj život".

Fungujem v Ružomberku aj Bratislave

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full

Certifikáty

Hodnotenia

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
Kristián Hajdóci alias ,,Kiko" ma trénuje už asi pol roka a určite odporúčam, stále vďaka nemu napredujem, či už silovo alebo kondične. Tréningy sú vždy iné, ciele máme stanovené a Kiko trvá tvrdo na progrese... tréningy sú ťažké ale ako sa hovorí - No Pain, No Gain.

Ján      02.01.2018

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
Najlepší a najprísnejší tréner. Síce ma trénuje krátko, ale o tom prísnejšie. Tréningy prispôsobuje jednotlivo pre každého, takže sa netreba báť ani ak je niekto začiatočník ako ja. Pri tréningoch mám chuť hodiť po ňom činku, ale inak odporúčam všetkými desiatimi :)

Natália      02.01.2018

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
Kiko je jeden z mála trénerov, ktorý aj naozaj vie. Všade naokolo vidím kadejakých pseudotrénerov, ktorý nevládzu spraviť ani základné prvky so svojou vlastnou váhou a majú tú drzosť nazývať sa "trénermi".Kiko je chodiacou encyklopédiou cvikov, ukážka toho ako vyzerá naozaj silný a pohybovo extrémne zdatný jedinec. Tréningy sú naozaj tvrdé ale progres neprehliadnuteľný! Určite odporúčam úplne každému kto chce začať s cvičením alebo stagnuje vo svojom tréningu. Odporúčam všetkými desiatimi!!

Tomáš      02.01.2018

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím