Juraj Ruman

Juraj Ruman

Spišská Nová Ves
cena dohodou

Cvičeniu sa venujem už viac ako 6 rokov. Moje začiatky neboli ľahké, bol som chudy chlapec a moje sebavedomie bolo veľmi malé, preto som sa snažil niečo zmeniť, tak som začal na sebe pracovať. Začal som sa vzdelávať v tejto oblasti a všetko čo by mi pomohlo v cvičení a osobnostnom raste som začal nasávať ako špongia, ako sú rôzne články, štúdie, časopisy, knihy… Preto všetky svoje vedomosti a skúsenosti, ktoré som získal a nazbieral a ešte mnoho nazbieram, by som chcel ďalej posunut, pomáhať druhým aby tak dosiahli svoj cieľ jednoduchšie a rýchlejšie, ako som dosiahol ja.

Môj tréning je zameraný na učenie správnych technik cvičenia, správny strečing a komplexny rozvoj tela pre každého. Mojim cieľom je pomôcť ľuďom, ktorí majú rôzne bolesti - či už zo zlého držania tela, alebo zranenia. Sústavnym vzdelavanim sa v tejto oblasti, svoje nadobudnute poznatky zapájam do praxe. Ak budete mať záujem, neváhajte ma kontaktovať, teším sa na spoločnú spoluprácu.

Poskytované služby:
Osobné konzultácie
Výživové poradenstvo
Osobné treningy
Online coaching / spolupráca
Stravovacie plány na mieru
Vstup do JR - súkromnej skupiny
Tréningové plány na mieru
na doma, vo fitku, vonku, s expandermi, s vlastnou váhou

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

StarStarStarStarStar

Hodnotenia

Zatiaľ ešte nikto nepridal hodnotenie, buďte prví.

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím