Jakub Haluza

Jakub Haluza

Nitra
20 EUR / hod.

V športovom odvetví sa pohybujem už od ranného veku, kde som začínal s atletikou, ktorú som neskôr zužitkoval na všeobecnú športovú pripravenosť. Vášeň k pohybu ma zaviedla na športové gymnázium a následne aj na univerzitu, kde som úspešne ukončil 2. stupeň VŠ vzdelania v odbore Šport a Rekreácia. Ďalšie vzdelanie som naberal prostredníctvom seminárov a kurzov, ako napríklad Tréner Fitness I. a II. stupňa, SM Systém (Spiral Stabilisation) alebo Učiteľ Snowboardingu.

V dnešnej dobe, kde počas dňa prevláda sedavá činnosť je ten správny čas na zmenu. Mojim cieľom je zlepšiť kvalitu života a celkovú pohodu, motivovať a inšpirovať všetkých klientov a ľudí naokolo, ktorí sa neboja rozhodnutia zmeniť svoj život k lepšiemu.

V CENE tréningu je zahrnutý aj VSTUP do priestorov Momentum Training Centra, v ktorom budete počas osobných tréningov len vy a tréner. Netreba mať teda obavy z toho, že na vás bude pozerať ďalších 30 ľudí ako je tomu vo väčšine posilňovní.

Ponúkam aj hodiny snowboardingu a skateboardingu, kde sa bude cena líšiť (cena dohodou).

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na FB: Jakub Haluza, tel.č.: +421 911 359 196 alebo na IG: kubohaluza.

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

StarStarStarStarStar

Certifikáty

Hodnotenia

Zatiaľ ešte nikto nepridal hodnotenie, buďte prví.

Mohli by Vás zaujímať

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím