Gabriel Major

Gabriel Major

Košice
15 EUR / hod.

Som certifikovaný silovo-kondičný tréner so špecializáciou na prácu s vlastným telom a prácu s kettlebell, ako aj inštruktor power jogy, ako skvelý psycho-regeneračný doplnok k silovým tréningom.
Vediem skupinové hodiny kruhových tréningov a intense jogy v pobočkách family gym v Košiciach a záhrada pohybu v Lemešanoch.
V súčasnosti sa prioritne venujem trénovaniu svojich zverencov k dosiahnutiu ich cieľa. Tréningy vediem v duchu „ovládni svoje telo“.
Celý koncept mojich tréningov sa drží princípov „from bodyweight to heavyweight“, teda naučiť sa a získať absolútnu kontrolu nad svojím telom ako nad externým závažím.
Som bývalý súťažný reprezentant slovenskej republiky v streetsports, s osobne najvyššie dosiahnutým úspechom SWEC - vicemajster Európy a tiež získaným titulom Bodyweight king. Momentálne súťažím už len rekreačne v streetliftingu.

Niečo z histórie mojich začiatkov. V roku 2012 som položil prvé základy street-workoutovej komunity v Košiciach.
Zorganizoval som prvú košickú workoutovú súťaž, ako aj pracoval na vybudovaní prvého verejného workout ihriska. Každoročne som sa podieľal na organizácii charitatívnej udalosti "Dňa zhybov" v Košiciach a Prešove.
Neskôr som sa rozhodol presedlať na silovú akrobaciu a týmto rozhodnutím som založil skupinu Jogabatic.
Dnes je jogabatic hlavne mojou osobnou tréningovou značkou pod ktorou zastrešujem svojich zverencov a svoje tréningové metódy.
„Mojim cieľom nie je vytrénovať klientov aby boli tak dobrý ako som ja…
Mojím snom je aby sa stali lepšími ako som ja sám.“

Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať.

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

StarStarStarStarStar

Športy, ktoré trénujem

Ground Force Method Joga Kalistenika Kondičný tréner Tabata Workout

Moje fotky

Certifikáty

Hodnotenia

Zatiaľ ešte nikto nepridal hodnotenie, buďte prví.

Mohli by Vás zaujímať

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím