Andrej Laco

Andrej Laco

Bratislava
10 EUR / hod.

Zameranie:
Kondičný tréner(špecificky ľadový hokej, ostatné športy v rámci všeobecnej silovej a kondičnej prípravy).

Osobný tréner-naberanie svalovej hmoty, zlepšenie kondície a sily, chudnutie a poradenstvo v oblasti správnej výživy. Zníženie telesnej hmotnosti a podielu tuku, spevnenie postavy(najmä u žien). Na tréningu sa vieme dohodnúť vždy podľa osobných potrieb mojich klientov.

Výživový poradca

Niečo o mne:

Mám 24 rokov a som bývalý profesionálny hokejista na extraligovej úrovni. Hokeju som sa venoval 20 rokov. V minulosti som pôsobil aj vo Fínsku kde som sa venoval hokeju a trénovaniu detí. Vo voľnom čase sa rád venujem potrebám mojich klientov, vzdelávam sa v oblasti cvičenia, nových tréningových metód a v oblasti zdravej výživy.

Trénujem všetky vekové skupiny, a ľudí z rôznych povolaní - manažérov, vodičov, ekonómov,čašníkov atď.
Skúsenosti s trénovaním mám už od roku 2014, klient znamená pre mňa veľa a vždy sa snažím z neho dostať čo najviac, tak aby sme boli spokojní obaja. Miesto pôsobenia Bratislava/Nitra

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, prekonzultujeme vaše ciele a určite sa vieme dohodnúť na spolupráci.

andrej.laco@hotmail.com
+421 918 057 900

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full

Hodnotenia

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
Velmi dobry trener s Andrejom spolupracujem uz takmer dva roky a urcite ho vrelo odporucam ci uz pre sportovcov kde je jeho hlavne zameranie ladovy hokej a takisto aj na ostatne sporty v ramci vseobecnej silovej a kondicnej pripravy. A takisto aj pre beznych ludi nesportovcov, ktory si chcu zlepsit svoje zdravie a schudnut nejake to kg a vyformovat svoju postavu.

Patrik      01.10.2018

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
Really enjoying to work together with Andrej. He is very kind however strict too. Professional attitude. Highly recommended him :-)

Sofia      13.11.2018

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím