Adrián Biskup

Adrián Biskup

Bratislava
25 EUR / hod.

V rámci trénovania dokážem, viem a som schopný pomôcť s kompozíciou postavy, s nabratím svalovej hmoty, redukciou tuku, so znížením hmotnosti a so zvýšením kondície, pričom ťažím z vlastných skúseností a nadobudnutých vedomostí. Venujem sa funkčným a silovým tréningom, kondičnému posilňovaniu, spevňovaniu kompozície tela a postavy, rozvoji pohybových a koordinačných schopností, kde využívam rôzne trénovacie pomôcky, BOSU, TRX, expandery, overbally, medicimbaly, kettlebelly a iné. Rád pomôžem aj pri výbere vhodného suplementu, doplnku výživy alebo so stravovacími návykmi a s úpravou jedálnička podľa zamerania klienta.
Počas života som sa venoval rôznym športom, zaujal ma najmä futbal, ktorý som hrával dlhodobo aj aktívne. Neskôr ma zaujala kulturistika a fitnes, pri ktorých som si osvojil správne postupy v oblasti zdravej výživy a posilňovania. Okrem týchto aktivít sa aktívne venujem bojovým športom - MMA a BOXU, pomocou ktorých viem klientov naučiť aj základné techniky či už boxu alebo zápasenia.

Napíš správu

Iba registrovaní užívatelia môžu kontaktovať trénera.
Zaregistruj sa cez:

StarStarStarStarStar

Športy, ktoré trénujem

Box Fitness Kondičný tréner Kulturistika MMA Thajský box Workout

Moje fotky

Certifikáty

Hodnotenia

Zatiaľ ešte nikto nepridal hodnotenie, buďte prví.

Mohli by Vás zaujímať

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím