Aerobic (2)

Ana Kelemen Katie De Chimp

Atletika (19)

Roman Hanzel Martin  Trajčík Radoslav Sabol Kika Masaryková Jaroslav Michalko Radovan Hadža Marián Vytykáč Peter Ondruš Kamila Chomaničová Michal Holaza Adrián Gazdík Lukáš Mészáros Kristián Hajdóci Tomáš Kubej Martina Bábiková Katie De Chimp Patrik  Holeša Dominik Lučka Bc. Dávid Matejovie

BabyBalance (1)

Tri Šišky

Balet (0)

Basketbal (1)

Andrea Vančová

Bedminton (7)

Karol Oriešek Martin Schon Jana Čižnárová Ladislav Koribský Gorazd Anastasov Matúš Babčan Daša Egriová

Beh (43)

Peter  Franek Roman Hanzel Roman Králik Zuzana Szabóová Juraj Brugoš Vladimír Frák Nových klientov už neprijmam 0 Mgr. Ivan Frajka Jozef Belko Lukáš Gálik IVANA DIBDAKOVA Jaroslav Michalko Radovan Hadža Ladislav Beňo Ivan Hrivnak Marián Vytykáč Matej Rajnoha Peter Ondruš Alena Stevens-Sinayová Vladislav Lipovský Mária  Márkusová Kamila Chomaničová Adrián Gazdík Jozef  Zábavník Veronika Veronika Simona Vicianová Tomáš Kubej Igor Hrehuš Lucia Lohnertová Martina Grexová Andrej Miháľ Klaudia Petrovska Katie De Chimp Marek Ľalík Mária  Renčková Patrik  Holeša Tomáš Ščavnický Martina Namespetrova Patrik Špes Bc. Dávid Matejovie Ondrej  Mlynár Matúš Babčan Mgr. Andrej Ďurta

Bežecké lyžovanie (3)

Juraj Brugoš Martin  Trajčík Kika Masaryková

Bodywork (2)

Ana Kelemen Christian Andre Baquero

Bosu (24)

Michal Schiffel Lukáš Gálik Ana Kelemen Matej Rajnoha Martin Kralovanský Adrián Gazdík Monika Kovačičova Petronela Javorská Zuzana Kozmann Andrej Miháľ Katie De Chimp Ľubomír Džudža Sebastián Šimkovič Boris Bóna Tomáš Ščavnický Františka Fendeková Mgr. Martina Janíková Bc. Dávid Matejovie Matej  Rajnoha Adrián Biskup Andrej Letrik Marián Hrinda Lucka Ďurišová Mgr. Andrej Ďurta

Box (17)

Roman Polgár Roman Mihočka Mária  Márkusová Monika Chochlíková Marián Hrinda Patricia Anošiová Marek Bombilaj Thomas Redento Zsolt Osaďan Matej Miko Leo Čulík Jakub Kovács Sebastián Šimkovič Milan Kratochvila Nových klientov už neprijmam 0 Rastislav  Hruška Adrián Biskup

Brazilian Jiu-Jitsu (1)

Martin Sitar

Cardio pilates (1)

Ana Kelemen

Cestná cyklistika (1)

Marek Ľalík

Crossfit (22)

Michal Schiffel Peter Šaffa Maja•K Lifestyle&balance by Maja Roman Mihočka Martin Kralovanský Michal Holaza Adrián Gazdík Monika Kovačičova Petronela Javorská Deni Psenko Marek Gajdács Andrej Miháľ Marek Ľalík Leo Čulík Lukas Marsala Františka Fendeková Filip Gucky Dominik Lučka Patrik Špes Rebecca Cichrová Petra Pompos Bc. Dávid Matejovie

Cvičenie s deťmi (14)

Katie De Chimp Tri Šišky Andrej Miháľ Klaudia Petrovska Lucka Ďurišová Jozef Kapala Martina  Polkorábová Zuzana Kozmann Rebecca Cichrová Dušan Hinďoš Petra Pompos Bc. Dávid Matejovie Oľga Samešová Matej  Rajnoha

Cyklistika (5)

Vladimír Frák Ladislav Beňo Ivan Hrivnak Erik Golian Adrián Gazdík

Cyklokros (0)

Dance aerobic (1)

Katie De Chimp

Detská Atletika (15)

Roman Hanzel Zuzana Szabóová Martin  Trajčík Jaroslav Michalko Marián Vytykáč Kamila Chomaničová Adrián Gazdík Lukáš Mészáros Kristián Hajdóci Ladislav Koribský Tomáš Kubej Zuzana Kozmann Katie De Chimp Patrik  Holeša Bc. Dávid Matejovie

Diagnostik kondičných schopností (9)

PaedDr. Kamil Povrazník Patrik  Holeša Eva Štangová Antol Tomáš Martin Šmondrk Petra Pompos Matej  Rajnoha Andrej Letrik Tomáš Pošvanc

Fitness (148)

Peter  Franek Roman Králik Helen Soldánová Ivan Tokár Adrian Lauermann Ružena Hamarová Michal Schiffel Stanislav Hirjak Nových klientov už neprijmam 0 Mgr. Ivan Frajka Juraj Lacena Jozef Belko Kristina Štěpaníková Ana Kelemen Jaroslav Michalko Martina Beckeiova Jaroslav Majerčík Kateřina Seidlová Magdaléna Žemlová Maja•K Lifestyle&balance by Maja Anna Hudecová Spišiaková Ivan Hrivnak Juraj Kekety Matej Greň Mgr. Ivan Frajka Michal Lendel Mgr. Bc. Marcela Gaľová Kristína Olejárová Erika Vorošova Martin Kralovanský Mária  Márkusová Kamila Chomaničová Mirka Řepová Michal Holaza Miroslav Babic Adrián Gazdík Roman Baláž Ladislav Lechan Lukáš Mészáros Kristián Hajdóci Jozef  Zábavník Silvester Jančura Veronika Veronika Simona Vicianová Kristína Talianová Matúš  Špirko Monika Kovačičova Kristína Jamrichová Mária Imrichová Petronela Javorská Marek Mydliar Jaro Kučík Zuzana Kozmann Michaela Kelementová Veronika Očipová Miroslav Ort Michal Vrábel Igor Hrehuš Deni Psenko Marek Gajdács Martina Grexová Andrej Miháľ Martina Bábiková Katie De Chimp Jakub Lohyna Martina Struhackova Marek Makovnik Mario Bunda Zuzana Jašová Marek Ľalík Martin Sitar Mária  Renčková Viera Božíková Tomáš Hegli Zdenka Dobiasova Leo Čulík Ivan Tamaškovič Igor Illes Jakub Kovács František Probst Lukáš Havlík Martin  Šálka Tomáš Semotam Marek Gažúr Lukáš Rolík Patrik Roth Martina  Polkorábová Ľubomír Džudža Michal Havelka Sebastián Šimkovič Martin Raninec Jozef Kollár Iveta Durisova Adam Minárech Milan Dlhy Boris Bóna Peter Špaldoň Vladimír Kaplán Tomáš Ščavnický Fero Gaal Marek Namešpetra Martina Namespetrova Františka Fendeková Stanisav Lovas Patrik Sciranka Filip Gucky Ondrej Kažimír Martin Šmondrk Matus Hajas Jakub Adam Mário Savara Dominik Lučka Patrik Špes Rebecca Cichrová Dušan Hinďoš Petra Pompos Peter Antoš Richard Cienky Bc. Dávid Matejovie Soňa Fedoročková Adrián Biskup Ondrej Rakyta Robo Brodziansky Jan Rusnák Peter Sámal Maria Gasperan Andrej Letrik Ondrej  Mlynár Marián Hrinda Patricia Anošiová Róbert Hudec Stephanie Szighardtová Lucka Ďurišová MIchal Jáchym Andrej Vaško Thomas Redento Matúš Babčan Mgr. Andrej Ďurta Jozef Kapala Matej Miko Andrea Gregorova Laco Kindernay Barbora Baďurová Silvia Megová Tomáš Pošvanc Christian Andre Baquero Michal Kováčik Antol Tomáš

Freerunning (2)

Jozef Belko Kristián Hajdóci

Futbal (16)

Stanislav Hirjak Radovan Hadža Matej Rajnoha Mária  Márkusová Peter Sámal Andrej Miháľ Adam Žilák Marián Hrinda Róbert Hudec Ľubomír  Urgela Tomáš Ščavnický Mgr. Andrej Ďurta Matej Matias Klein Bc. Dávid Matejovie Matej  Rajnoha Andrej Letrik

Fyzioterapeut (3)

Mgr. Bc. Marcela Gaľová Martin Šmondrk Andrej Letrik

Golf (4)

Peter Petrovic Andrea Struhárová Barbora Gajanová lancaric Martin

Ground Force Method (3)

Gabriel Major, SFB Adrián Gazdík Jakub Lohyna

Gymnastika (9)

Michal Schiffel Kateřina Seidlová Natália  Georgiev Silvia Ruščinová Matúš  Špirko Kristián Hajdóci Lucia Melcerová Matúš Babčan Dušan Hinďoš

Hokej (6)

Adrian Lauermann Michal Holaza Andrej Miháľ Ivan Tamaškovič Bc. Dávid Matejovie Soňa Fedoročková

Horský sprievodca (1)

Ondrej  Mlynár

In-line korčuľovanie (8)

Ladislav Beňo Andrej Miháľ Klaudia Petrovska Tomáš Ščavnický Dušan Hinďoš Bc. Dávid Matejovie Soňa Fedoročková Katarína  Šenková

Joga (13)

Alana Dev Priya Židziková Ana Kelemen Gabriel Major, SFB Ladislav Beňo Vierka Ayisi Gabriela Janechová Monika Drozdová Viera Tomašovičová Mgr. Bc. Marcela Gaľová Zuzana Kadučáková Mirka Řepová Petra Kozejová Jana Gurníková

Jumping (4)

Marián Vytykáč Igor Hrehuš Ana Kelemen Mgr. Martina Janíková

Kalistenika (11)

Kristián Hajdóci Gabriel Major, SFB Michaela Kelementová Ondrej  Mlynár Lucka Ďurišová Andrej Vaško Matúš Babčan Mgr. Andrej Ďurta Antol Tomáš Michal Ružek Ondrej Rakyta

Kanoistika (1)

Igor Viszlai

Karate (1)

Rebecca Cichrová

Kitesurfing (1)

Bibiana Magaji

Kondičný tréner (75)

PaedDr. Kamil Povrazník Lukáš Gálik Ana Kelemen Marián Vytykáč Kamila Chomaničová Gabriel Major, SFB Zuzana Kozmann Michal Vrábel Igor Hrehuš Marek Gajdács Andrej Miháľ Adam Žilák Katie De Chimp Jakub Lohyna Mario Bunda Zuzana Jašová Marek Ľalík Eduard  Galis Mária  Renčková Viera Božíková Lukas Marsala Ivan Tamaškovič František Probst Lukáš Havlík Tomáš Semotam Patrik Roth Bc. Juraj Hlávek Martina  Polkorábová Ľubomír Džudža Patrik  Holeša Sebastián Šimkovič Martin Raninec Ľubomír  Urgela Milan Dlhy Boris Bóna Peter Špaldoň Vladimír Kaplán Eva Štangová Tomáš Ščavnický Fero Gaal Martina Namespetrova Martin Šmondrk Milan Kratochvila Jakub Adam Dominik Lučka Patrik Špes Petra Pompos Peter Antoš Matej Matias Klein Rastislav  Hruška Daniel Sýkora Bc. Dávid Matejovie Oľga Samešová Matej  Rajnoha Adrián Biskup Ondrej Rakyta Robo Brodziansky Jan Rusnák Peter Sámal Maria Gasperan Andrej Letrik Ondrej  Mlynár Marián Hrinda Patricia Anošiová Róbert Hudec Danny H Marek Bombilaj Andrej Vaško Matúš Babčan Mgr. Andrej Ďurta Jozef Kapala Zsolt Osaďan Barbora Baďurová Tomáš Pošvanc Antol Tomáš

Krasokorčuľovanie (2)

Marcela  Vavrincova Katarína  Šenková

Kulturistika (57)

Michal Schiffel Stanislav Hirjak Nových klientov už neprijmam 0 Kateřina Seidlová Zoltán Šipoš Juraj Kekety Matej Greň Mgr. Bc. Marcela Gaľová Erika Vorošova Mária  Márkusová Mirka Řepová Michal Holaza Roman Baláž Ladislav Lechan Lukáš Mészáros Veronika Veronika Marek Mydliar Jaro Kučík Zuzana Kozmann Michal Vrábel Marek Makovnik Mario Bunda Zuzana Jašová Mária  Renčková Viera Božíková Tomáš Hegli Ivan Tamaškovič František Probst Lukáš Havlík Martin  Šálka Marek Gažúr Ľubomír Džudža Michal Havelka Sebastián Šimkovič Martin Raninec Adam Minárech Fero Gaal Ján Šiňák Marek Namešpetra Martina Namespetrova Stanisav Lovas Patrik Sciranka Matus Hajas Jakub Adam Mário Savara Peter Antoš Richard Cienky Soňa Fedoročková Adrián Biskup Jan Rusnák Peter Sámal Maria Gasperan Danny H Laco Kindernay Silvia Megová Tomáš Pošvanc Michal Kováčik

Life Coach (13)

Zora Ochodnicka Maja•K Lifestyle&balance by Maja Mgr. Bc. Marcela Gaľová Michal Holaza Veronika Veronika Matúš  Špirko Ana Kelemen Michal Havelka Sebastián Šimkovič Eva Štangová Mgr. Andrej Ďurta Martina  Polkorábová Rastislav  Hruška

Lukostreľba (3)

Antonín Polách Peter Michlík Peter Kollár

Lyžovanie (11)

Peter Votroubek Martin  Trajčík Vladimír Frák lancaric Martin Nových klientov už neprijmam 0 Martin  Lukaščík Michal  Krajča Vladimír Antol Marián Hrinda Lukas Marsala Patrik Roth

Masér (11)

Ladislav Beňo Daniel  Piljan Kristián Hajdóci Monika Kovačičova Kristína Jamrichová Lucka Ďurišová Ana Kelemen Tomáš Ščavnický Ivan Tamaškovič Petra Pompos Ondrej Rakyta

MMA (4)

Roman Mihočka Thomas Redento Ivan Pálfy Adrián Biskup

Nordic walking (4)

Eva Zábrodská Viera Jantošovičová Adrián Gazdík Ružena Hamarová

Parkour (3)

Jozef Belko Matúš  Špirko Kristián Hajdóci

Pilates (5)

Ana Kelemen Mgr. Bc. Marcela Gaľová Monika Škamlová Lucka Ďurišová Lukáš Gálik

Piloxing (2)

Erika Instruktorka Piloxing Erika Vorošova

Plávanie (50)

Michaela Grausová Radovan Klikáč Ľuboš Krempaský Zuza Zakova Robert Pastierik schwarz viliam zuzana fidesova Peter  Franek Milan Záborský Michaela Chodáková Peter Votroubek Elena Stanková Palo Cyprich Roman Králik Ivana Durisova Richard Kušnirik Zuzana Szabóová Denisa Pollakova Ľudmila Dutková Michal Idešic daniela krajčovičová Kristína Marcinová Mgr. Markéta Kotlínová Radoslav Sabol Mgr. Tatiana Šeligová Mgr. Ivan Frajka Emília  Marcinová Mgr. Igor Vaverčák Michal  Krajča Matej Rajnoha Mgr. Ivan Frajka Erik Golian Alena Stevens-Sinayová Martina Belancová Martincová Lenka Geisbacherová Mário Kastelovič Tomáš  Trešl Martina Grexová Martina Bábiková Klaudia Petrovska Lukas Marsala Bc. Juraj Hlávek Martina  Polkorábová Mgr. Pavol Fázik Eva Štangová Anna ČIČOVÁ Mgr. Martina Janíková Iveta Vasková Marián Hrinda Mgr.Denisa Tenkelová

Plážový volejbal (1)

Zoltán Šipoš

Potápanie (1)

Michal Idešic

Powerjoga (4)

Monika Drozdová Viera Tomašovičová Gabriel Major, SFB Franky up to you

Silový trojboj (15)

Juraj Kekety Michal Holaza Ladislav Lechan Michal Vrábel Andrej Miháľ Marek Makovnik Andrea Gregorova Viera Božíková Marek Gažúr Adam Minárech Peter Špaldoň Jakub Adam Richard Cienky Bc. Dávid Matejovie Soňa Fedoročková

Snowboarding (2)

Jaroslav Michalko Mgr. Andrej Ďurta

Spinning (2)

Monika Drozdová Adrián Gazdík

Športový masér (8)

Nových klientov už neprijmam 0 Zoltán Šipoš Daniel  Piljan Kristián Hajdóci Lucka Ďurišová Ana Kelemen Tomáš Ščavnický Ivan Tamaškovič

Squash (4)

Tibor ALEXIK Patrik Varga Lukáš Tužinčin Soňa Vlnová

Tabata (28)

Stanislav Hirjak Ana Kelemen Jaroslav Majerčík Magdaléna Žemlová Matej Rajnoha Juraj Kekety Kristína Olejárová Martin Kralovanský Mirka Řepová Michal Holaza Ladislav Lechan Lukáš Mészáros Simona Vicianová Gabriel Major, SFB Zuzana Kozmann Martina Grexová Andrej Miháľ Katie De Chimp Eduard  Galis Tomáš Semotam Martin Raninec Tomáš Ščavnický Františka Fendeková Bc. Dávid Matejovie Adrián Biskup Marián Hrinda Marek Bombilaj Mgr. Andrej Ďurta

Tae Kwon Do (2)

Oľga Samešová Dárius Kneppo

Tanec (5)

IVANA DIBDAKOVA Martina Beckeiova Kateřina Seidlová Ján Grega Lucia Melcerová

Tenis (8)

Alexander  Bence Radka Ružičková Mgr. Ivan Frajka Mgr. Ivan Frajka Soňa Vlnová Michal Holaza Lucia Lohnertová Matej Matias Klein

Thajský box (5)

Monika Chochlíková LUCIA KRAJČOVIČ Matej Miko Milan Kratochvila Ivan Pálfy

Total body workout (4)

Lucka Ďurišová Ana Kelemen Christian Andre Baquero Silvia Megová

Triatlon (11)

Ján Roziak Peter  Franek Elena Stanková Zuzana Szabóová Lukáš Gálik Erik Golian Alena Stevens-Sinayová Adrián Gazdík Patrik  Holeša Eva Štangová Roman Petkovsky

TRX (38)

Michal Schiffel Stanislav Hirjak Ana Kelemen Magdaléna Žemlová Juraj Kekety Viera Tomašovičová Mgr. Bc. Marcela Gaľová Erika Vorošova Martin Kralovanský Mária  Márkusová Mirka Řepová Adrián Gazdík Ladislav Lechan Jozef  Zábavník Simona Vicianová Monika Kovačičova Petronela Javorská Marek Mydliar Zuzana Kozmann Igor Hrehuš Katie De Chimp Zuzana Jašová Mária  Renčková Jakub Kovács Tomáš Semotam Michal Havelka Sebastián Šimkovič Tomáš Ščavnický Františka Fendeková Stanisav Lovas Mgr. Martina Janíková Bc. Dávid Matejovie Matej  Rajnoha Adrián Biskup Peter Sámal Andrej Letrik Marián Hrinda Silvia Megová

Vodné pólo (1)

schwarz viliam

Volejbal (2)

Zoltán Šipoš Antol Tomáš

Vzpieranie (10)

Stanislav Hirjak Peter Šaffa Michal Holaza Marek Mydliar Andrej Miháľ Adam Žilák Františka Fendeková Filip Gucky Bc. Dávid Matejovie Ondrej Rakyta

Windsurfing (1)

Vladimír Antol

Workout (35)

Michal Schiffel Jozef Belko Kristina Štěpaníková Kika Masaryková Ana Kelemen Martina Beckeiova Jaroslav Majerčík Kateřina Seidlová Mgr. Bc. Marcela Gaľová Martin Kralovanský Mária  Márkusová Kamila Chomaničová Mirka Řepová Michal Holaza Lukáš Mészáros Kristián Hajdóci Gabriel Major, SFB Matúš  Špirko Adam Žilák Katie De Chimp Mária  Renčková Peter Špaldoň Stanisav Lovas Michal Ružek Petra Pompos Peter Antoš Peter Smrcak Oľga Samešová Adrián Biskup Ondrej Rakyta Maria Gasperan Róbert Hudec Matúš Babčan Mgr. Andrej Ďurta Antol Tomáš

Zjazdové lyžovanie (9)

Martin  Trajčík Jaroslav Štancel Kika Masaryková Martin  Lukaščík Dušan Lukaščík Michal  Krajča Vladimír Antol PaedDr. Kamil Povrazník Patrik Roth

Zumba (3)

Kristína Olejárová Daniela Čavojec Česneková Petra Kudličková
Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím