Skupinové cvičenia

Skupinové cvičenia

Košice

INTENSE joga - séria intenzívnych a dynamických sekvencií, ktoré využívajú primárne pohyby a pozície z tradičnej jógy na budovanie sily, vytrvalosti a flexibility. Z intense jogy boli vyňaté meditácie. dychové techniky a iné tradičné veci spojené s duchovnom. Ide o vyslovene fyzický aspekt cvičenia skrz jogové pozície.
Tento krátky a intenzívny formát spojený s pohybmi tradičnej jógy a vysokých intervalov vám prinesie výsledky, ktoré nezískate pri bežnej jógovej hodine. Okrem zlepšenia vytrvalosti, si tu vybudujete vašu rovnováhu a kontrolu nad svojím telom, pričom zároveň súmerne zvyšujeme aj vašu mobilitu pridávaním naťahovacích rutín.

Kruhový tréning je výborná cesta na zlepšenie flexibility, sily a vytrvalosti ako naučiť sa vnímať svoje vlastné telo a dokázať šetriť energiu tam, kde je to potrebné.
Formát kruhového tréningu využíva súbor 7 komplexných cvikov, ktoré sú odcvičené jeden po druhom v určenej predlohe. Na každý cvik máte stanovený čas na odcvičenie. Celkový počet sérií na daný cvik je 8. Každú sériu sa cvičenec snaží urobiť rovnaký počet opakovaní a cieľom je nezlyhať, ba naopak ušetriť si dostatok síl na ďalší tréning.

Tabata je výborna voľba pre všetkých, ktorí chcú neustále zlepšovať svoju kondíciu

Tabata je intenzívny intervalový tréning, ktorý pozostáva z 20 sekúnd maximálnej aktivity a 10 sekúnd odpočinku opakujúcich sa za sebou 8-krát. To znamená, že jedna tabata trvá 4 minúty. Za 20-30 minút možno týmto spôsobom precvičiť a vyformovať celé telo.

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím