BODY FORM

BODY FORM

Bratislava

BODY FORM

Ranné cvičenie: Prekvapí vás svojimi účinkami.

Vravíte, že nie ste ranné vtáča? Prečítajte si výhody ranného cvičenia a stavím sa, že sa ním stanete!

Ranné cvičenie jednoznačne vedie k spaľovaniu kalórií. Okrem toho naštartuje metabolizmus vášho tela, čím spálite viac kalórií aj počas dňa. Takže ak máte nadbytočné tukové vankúšiky, ranné cvičenie je najlepší spôsob, ako s nimi zatočiť.
Ranne cvičenie zlepší vašu náladu :)
Fantastický vplyv má ranné cvičenie aj na náladu človeka. Ranné cvičenie totiž uvoľňuje do tela hormóny šťastia (endorfíny), ktoré vo vás vyvolajú nielen pocit šťastia, ale aj vnútornej rovnováhy, pohody a pozitivizmu.
Pravidelné ranné cvičenie vám dopomôže k lepšej koncentrácii počas celého dňa. Vďaka tomu budete deň využívať efektívnejšie a pravdepodobne budete aj vo svojich činnostiach úspešnejší.
Ranne cvičenie naštartujete váš zdravší životný štýl.
Vedeli ste o tom, že ľudia, ktorí ráno športujú, snažia sa dodržiavať zásady zdravého životného štýlu aj počas zostávajúceho dňa? ;)

čo je to BODY FORM?..

Hlavnou náplňou šu cvičenia formatívneho charakteru zamerane na svalové skupiny celého tela, dôraz však kladiem na problémové časti ako je zadok, boky a brucho, ktoré v danej lekcii precvičíme viac krát. V hodine však nevynechávame ani svalstvo hornej časti tela, ktoré je vo väčšine prípadov málo trénované.

Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím