Banská Bystrica (7)

Kateřina Seidlová Roman Polgár Michal  Krajča Maja•K Lifestyle&balance by Maja Bc. Marek Baláž Igor Hrehuš Milan Záborský

Banská Štiavnica (1)

Roman Baláž

Bratislava (71)

Zuza Zakova Michaela Chodáková schwarz viliam Andrea Struhárová Barbora Gajanová Ján Roziak Radka Ružičková Jozef Belko Kristina Štěpaníková lancaric Martin Adrian Lauermann Roman Hanzel Michaela Šoltýsová (Polakovičová) Ľubomír  Urgela Alana Dev Priya Židziková František Probst Antonín Polách Martin Schon Lukáš Tužinčin Peter Kollár Anna Hudecová Spišiaková Jana Čižnárová Jakub Kovács Eva Zábrodská Alexander  Bence Mgr. Bc. Marcela Gaľová Soňa Vlnová Lukáš Havlík Lukáš Mészáros Filip Herman Kamila Chomaničová Peter Ondruš Lenka Geisbacherová Gorazd Anastasov Juraj Hlávek Tomáš  Trešl Lucia Lohnertová Andrej Lll Michaela Grausová Radovan Klikáč Silvia Ruščinová Petronela Javorská Jaro Kučík Daniel  Piljan Mário Kastelovič Ivan Tokár Zuzana Kozmann Daniela Čavojec Česneková Michal Schiffel Miroslav Ort Martina  Polkorábová Monika Kovačičova Michal Havelka Martina Beckeiova Bc. Pavol Fázik Deni Psenko LUCIA KRAJČOVIČ Vierka Ayisi Martin Raninec Reginald Souffrance Martina Grexová Radovan Hadža Marek Gajdács Michal Vrábel Klaudia Petrovska Sebastián Šimkovič Jakub Lohyna Zuzana Jašová Martina Belancová Martincová Michal Idešic Ivan Tamaškovič

Brezno (3)

Peter Votroubek Erik Golian Tomáš Kubej

Čadca (2)

Kika Masaryková Matej Rajnoha

Dolný Kubín (2)

Mgr. Tatiana Šeligová Mgr. Markéta Kotlínová

Dubnica nad Váhom (1)

Adrián Gazdík

Dunajská Streda (1)

Viktor Horeš

Galanta (1)

Mária  Márkusová

Handlová (1)

Tomáš Hegli

Hlohovec (2)

Patrik Meliš Magdaléna Žemlová

Kežmarok (4)

Martin  Trajčík Igor Vaverčák Jaroslav Štancel Matúš  Špirko

Kolárovo (1)

Raven Roman

Komárno (1)

Igor Viszlai

Košice (14)

Denisa Pollakova Ladislav Habina Róbert Orság Radoslav Sabol Peter Šaffa Juraj Vízi Ján Grega Matej Greň Lukáš Rolík Gabriel Major Ľubomír Džudža Zora Ochodnicka Katie De Chimp Mario Bunda

Levoča (1)

Juraj Brugoš

Liptovský Mikuláš (5)

Roman Králik Šimon Klimčík Vladimír Antol Zuzana Zadrabajová Ľudmila Dutková

Lučenec (5)

Richard Slobodník Peter Kati Kristína Talianová Michaela Kelementová Monika Škamlová

Martin (2)

Martin Kralovanský Adam Žilák

Michalovce (6)

Zoltán Šipoš Silvia Kurimská Vladislav Lipovský Ladislav Lechan Erika Vorošova Erika Instruktorka Piloxing

Nitra (9)

Jana Urbanová Juraj Lacena Natália  Georgiev Martin  Šálka Veronika Veronika Kristína Olejárová Mária Imrichová Jozef Kollár Martina Bábiková

Nižná (1)

Karol Oriešek

Nové Mesto nad Váhom (2)

Kristína Jamrichová Miroslav Babic

Nové Zámky (1)

Igor Illes

Partizánske (1)

Zdenka Dobiasova

Pezinok (1)

zuzana fidesova

Piešťany (1)

Eduard Rebro

Poprad (8)

Zuzana Szabóová Roman Mihočka Tomáš Semotam Marek Gažúr Patrik Roth Alena Stevens-Sinayová Marek Makovnik Leo Čulík

Považská Bystrica (1)

Gabriela Janechová

Prešov (5)

Richard Kušnirik Milan Bereščík Jozef  Zábavník Veronika Očipová Mária  Renčková

Prievidza (1)

Martina Struhackova

Púchov (1)

Ivana Durisova

Ružomberok (3)

Simona Vicianová Marek Mydliar Kristián Hajdóci

Senec (3)

Peter  Franek Jaroslav Majerčík Martin Sitar

Senica (1)

Palo Cyprich

Skalica (2)

Peter Petrovic Michal Holaza

Spišská Nová Ves (4)

Elena Stanková Marián Vytykáč Silvester Jančura Marián Brezina

Spišské Vlachy (1)

Peter Michlík

Stará Ľubovňa (2)

Tibor ALEXIK Andrea Vančová

Štvrtok na Ostrove (1)

Ružena Hamarová

Šurany (0)

Svit (2)

Ľuboš Krempaský PaedDr. Kamil Povrazník

Topoľčany (2)

Michal Lendel Eduard  Galis

Trebišov (0)

Trenčín (5)

Helen Soldánová Stanislav Hirjak Viera Jantošovičová Monika Chochlíková Robert Pastierik

Trnava (7)

Patrik Varga Viera Tomasovicova Ladislav Beňo Ivan Hrivnak Monika Drozdová Tri Šišky Viera Božíková

Tvrdošín (2)

Martin  Lukaščík Dušan Lukaščík

Vrútky (1)

Lukas Marsala

Vysoké Tatry (2)

Vladimír Frák Jaroslav Michalko

Žilina (11)

daniela krajčovičová Kristína Marcinová IVANA DIBDAKOVA Emília  Marcinová Juraj Kekety Mirka Řepová Ladislav Koribský Ana Kelemen Patrik  Holeša Lukáš Gálik Marek Ľalík

Zlaté Moravce (2)

Mgr. Ivan Frajka Mgr. Ivan Frajka

Zvolen (2)

Pavel Latta Marcela  Vavrincova
Používaním stránok prevádzkovaných na www.trainerspot.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Súhlasím